Jdi na obsah Jdi na menu
 


Obrazek

Sobota patřila tradičně nějakému tomu úklidu. Ale protože jsem byl ještě oficiálně nemocný, většinu dnes jsem strávil v posteli nebo v posteli u televize. Po týdnu sledování jednoho filmu za druhým se divím, že jsem na to měl ještě náladu. Ale za ten filmový týden jsem nestačil smazat jeden rest. Návrat do Cold Mountain. Výborný film z období občanské války v Americe.Skvělé výkony všech hlavních přestavitelů, 7 nominací na Oskara. Kolik jich snímek nakonec získal, jsem se nikde nedopátral. Zajímavé jsou ale i jiná čísla : rozpočet 79 milionů dolarů, tržby 173 milionů…velice doporučuji se na tento film podívat! Je opravdu krásný! (v němčině jistě tak nevyzníJ )

            Se závěrečnými titulky se venku začalo stmívat a já jsem se začal pomalu chystat do Dambořic. V 7 hodin jsme vyjížděli od pošty. Do auta se nás poskládalo 5, další dva jeli busem. Cesta jak jinak než veselá. Nálada trochu až opadla v prázdném sále. Připadá mi, že tam přijíždíme čím dál tím dřív. Ale co už. BěhemObrazek hodiny byl sál plný, Dambořanka se rozehřála (rozehrála) do provozní teploty. Celý večer byl ve znamení tance. Holt kluci jsme byli 3 (později přijela Maruška s Jarkem) a počet holek nás několikanásobně převyšoval. Počítám samozřejmě i místní, na které nemůžeme zapomínat. Na parketu jsem byl skoro na každou sérii písniček, občas jsme si šli i zazpívat. Ale s tím zpěvem to bylo trochu horší než jiné roky. Připadalo mi, že jsou všichni nějak moc opilí. A nebo jsem byl já až moc střízliví. I přes drobné skřípání večer vyšel na jedničku(no možná jedna minus, čistou jedničku si nechám až na kácení..:) ).

            Kolem třetí hodiny ranní jsem se dočkali návratu Františka, který jel doprovodit kamarádku a mohli jsme konečně vyrazit domů do postelí. Únava už byla velká. Horší to měli brácha s Hankou, kteří se domů dopravovali autobusem. Nepříjemná to věc.

           

                                   Za dva týdny nashledanou v Dambo!

 

 

 

 

            Psáno za poslechu soundtracku Cold Mountain a občasného pohledu z okna na Martinskou nadílku….

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Kaceni

(Stepan, 13. 11. 2007 14:02)

Uz se tesime na kaceni ;)