Jdi na obsah Jdi na menu
 


Víkend

21. 8. 2007

I když u nějaký ten rok nemám prázdniny, žiju tyto dva prázdninové měsíce nějak jinak, nebál bych se říct líp:) prostě jsou to prázdniny a hotovo!!!

 

Povídání o tomto víkendu jsem zařadil do rubriky jiné, jelikož jinak bych ho musel přišpendlit ke všem vytvořeným rubrikám. Došlo na všechno, kulturu, kolo, lovení..ale pěkně po pořádku.

V pátek jsem hned po práci zajel k Mlénskýmu, slibovali nám nějaké peníze do tomboly. Nakonec nám nepřispějí nic, škoda. Na nácviky jsem vyrazil hned na sedmou, venku solidně pršelo a tak jsem čekal, že dorazí všichni včas. Zase jsem se pletl, asi jako každý nácvik. Ještě před osmou nás tam bylo jak do mariáše. Zato se přišla podívat naše stará známá Sylva (želva). Prý jestli může jít na hody. Nechtěl jsem jí hned „odpálkovat“ , tak jsem ji odkázal na Marušku. Dnes, v pondělí to mělo ještě dohru…o tom později. Nakonec se nás sešlo nečekaně hodně. Dali jsem si besedy, a zpívali písničky ke kostelu a k pásmu. (nevím proč to vůbec píšuJ asi pro ŠtěpánaJ ). Takže už jen krátce. Byla dobrá zábava, udělali jsem toho myslím dost. Jenom bylo málo vína. Mám pocit, že pijeme míň než jiný roky. Asi stárnemeJ Končilo se kolem půl jedenácté. Já s Romanou a Lenkou jsem vydrželi do půlnoci. Povídali jsme…

 

Crrrr , kouknu na budík a vidím 06:25! Co se to děje? Zaspal jsem do práce? Ne, vždyť je sobota!!! Už mi to docvaklo, jedeme na houby! Já, Franta, Romana  Šárka jsme se vydali kousek za Ochoz hledat hříbky. Sice v lese nebylo po houbách ani památky, ale pěkně jsme se prošli, udělal jsem pár fotek a byla zábava. Mám pocit, že se poslední dobou nějak často směju. Nedáváte mi někdo něco do jídla? :o))) ObrazekCestou zpět jsme se domluvili, že půjdeme k Šárce na zahradu opékat špekáčky. Nakonec z toho ale sešlo. Před pár dny byl totiž vyhlášen zákaz rozdělávání ohňů. To kvůli velkému suchu. No co se dalo dělat. Zavolal jsem Lence a domluvili jsem na večer kino. Konečně uvidím pátý díl Harryho Pottera. Ještě předtím jsem vyrazil na kole k Frantovi, nechal jsem u něho v autě mobil. Cestou domů jsem to vzal směrem na Líšeň, odlovit si BMC Líšeň. Našel jsem ji hned, zalogovat a domů. Do kina jsme se vydali ve složení : Lenka, Verča, Romana, Vlasta a Já. 4 holky a jeden frajerJ krásný. Maďaři a Poláci na nás koukali jak….teď nevímJ  Od dalšího pokračování „Potterovské“ série jsem hodně očekával. A byl jsem opět potěšen. Hned na první pohled mě zaujala kamera. Spousta záběrů bylo opravdu geniálních. Děj byl jen o trochu slabší než v předešlých dílech, takže celkově spokojenost velká. Cestou domů jsme chtěli odlovit aspoň jednu kešku, ale klekla mi baterka, tak se jelo domů.

 

V neděli jsem spal až do samovolného probuzení. Ošidil jsem i nácviky. Prostě jsem se nedonutil vstát.

Ve dvě hodiny vyrážíme na pouť  do Pozořic. Já, Franta, Vincenso, Kačka a Lenka.Obrazek Kolotoče můžuJ hned jsem šli vyzkoušet oblíbenou lavici, klasika. Moc jsme se bavili. Znáte to, zpívali jsme, křičeli, předstírali zvracení do klína a podobné blbinyJ  Jako druhou atrakci jsme dali něco, co snad ani nemělo název. Nebo jsem ho spíš po dvojité návštěvě tohoto mučidla úspěšně zapomněl. Těžko popisovat pocity z této šílenosti. Točili jsem se hlavou dolů, dopředu, dozadu. Chvílemi se naše hlavy ocitli asi 20 cm nad zemí. A to v rychlosti blížící se 100 km za hodinu!!! No nekecámJ Pokusím se od Lenky vyprosit fotku, aby jste viděli, jak jsme vypadaliJ úžasný zážitek. Ještě teď mám modřiny na loktech a ramenech!!!

To už je ale půl šesté a Franta mě vyzvedává na motorce a jedeme na zahradu. Tady jsme si opekli klobásky. Mňam. A hurá na fotbal. Cestou lovíme nějaké keše. Stává se to dobrým zvykemJ byly celkem tři. BMC Černovice, Kociánka, BMC Královo pole. Všechny bez větších problémů.

K fotbalu toho nebudu moc psát, prostě špatnej zápas. Prohráli jsem doma s Plzní 0:1, předvedli velmi špatný výkon!!! Snad se nám na Slavii povede líp!!!

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

zpravicky

(Stepan, 27. 8. 2007 14:56)

Diky za informace :)