Jdi na obsah Jdi na menu
 


Stárkovské sportování

6. 7. 2008

    Jestli někdo říkal, že stárci umí jen chodit po zábavách a pít alkohol, mýlil se. Poslední dvě neděle ukázali, že se v našem kolektivu schovává několik nadějných sportovců, nebál bych se říct budoucích reprezentantů.

    Pokusil jsem se zorganizovat volejbalový podvečer a k mému údivu jsme se dokázali sejít v hojném, tedy spíše hratelném počtu. Premiérový volejbal se konal na školním hřišti a jednalo se spíš o seznamovací hodinu než exibiční zápas. Moc jsme si nezahráli, ale zábava byla skvělá. Dobrou náladu jsme si přinesli i druhého nedělního podvečeru, navrch jsme dodali i trochu sportovníhu umu a nasazení. No vznikl z toho senzační volejbalový mač, který se musel rozhodnout až v pátém setu. Pro statistiky a novináře prozradím, že tým Bohoušků vyhrál nad týmen Slečen 3:2 na sety.
    Pro ty, kteří by se rádi příště připojili, mám jednu radu. Přijít v neděli před sedmou večer ke školnímu hřišti. Sportovní vyžití a zábava zajištěny!!!


 

    Když k volejbalu připočítám sobotní výjezd na kole a nedělní koupání v Kovalovicích, vidím víkend jako vystřižený ze Sportovního žurnálu

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

dodatek

(romča, 7. 7. 2008 20:34)

jen jsem ještě chtěla něco podotknout Míšovi, že ten nápad s tím hrát proti půlpánovu, bych to zas tak nerozjížděla.....ale aspoň ne tak rychle...:-))))

dobrá hra

(romča, 7. 7. 2008 20:32)

já bych řekla, že rozhodčí byl podplacenej....ne že bych chtěla někoho urazit nesportovním chováním...ale já to slyšela jak mu nabídli 6 piv....ale jinak to stejně bylo o fous, takže i s podplaceným rozhodčím to bylo dobrý.Myslím, že si můžem poplácat"děvčata"že jsme váleli(y)...
na to že jsme začli opravdu "českou plácanou", tak jsme se rozjeli dobře všichni, ale popravdě čest 2 "bohouškům"který jeden nechal na holičkách a odjel, že to zvládli v poslední hře ve 2 proti 3 uhrát na 6:0, klobouk dolů, ale bohoušku Ondro, příště namasíruj nohy, až budeš běhat furt dolů pro balóny:-))))))

konečně se něco děje

(Bulhar, 7. 7. 2008 12:38)

Děvčata, nic to nevadí, z výsledku si nic nedělejte, příště těm Bohouškům dáme rychtu...kdyby jim to nepískal rozhodčí, tak bychom je sejmuly...tak příště!!
A po zápase všechny hurá do sprchy :-)