Jdi na obsah Jdi na menu
 


Po roce Vánoce, Vánoce....

3. 1. 2008

        Po několika letech jsem si mohl naplno užít vánoční svátky. V práci jsem dostal dovolenou, která i s několika svátky dělala krásných 14 dní volna. První den jsem využil k dokoupení posledních dárků a ještě předObrazek obědem jsem vyrazil fotit do Líšně a Mariánek. Zem pokryla bílá námraza, která tvořila nádhernou zimní atmosféru. Ale ani tři hodiny s foťákem v ruce mi nestačily, abych udělal pořádnou fotku. Učení je stále těžší než jsem si myslem. Musím tomu ale přijít na kloub. Štědrý den jsem si moc užil, jak taky jinak. Stavění a zdobení stromečku, k tomu klasické vánoční pohádky. Bez toho si vánoce nedokážu představit. Odpoledne naporcovat kapra, usmažit, zasednout k štědrovečerně prostřenému stolu.....potom dárky, pohoda, pohádka. Každý to dobře známe. Svátky pro mě byly nejen chvílemi pohody, ale také přežírání. A to doslova. Snědl jsem všechno na co jsem přišel. Možná teď někoho trochu naštvu, ale nepřibral jsem přitom ani kilo. Spíš naopak.

        Druhý sváteční den jsme běhali po návtěvách. Večer nás navíc čekala Štěpánská zábava, kterou jsme pořádali na Slunečním dvoře. Měli jsme trochu obavy, kolik přijde lidí, ale nakonec zavládla všeobecná spokojenost. Přišlo necelých 70 lidí, kteří se celý večer dobře bavili. Někteří tak dobře, že se po ukončení přesunuli do vedlejší restaurace a pokračovali v zábavě. Já jsem odcházel kolem půl 4 a to jen z donucení. Přiměl mě k tomu sexuální apetit nejmenovaného kamaráda. Dělal si zálusk na alkoholem omámenou maminku v letech. Omluvou budiž, že je vážně přitažlivá:o)

Obrazek

        I když jsme se vrátil domů až takhle k ránu, spánek jsem musel utnout kolem desáté hodiny. Jeli jsme nakupovat jídlo na Silvestra. Jak já ty obchody nemusím, zvlásť když se v nich pohybuje spousta lidí. A ti tam jsou prakticky pořád. No nebylo zbití. Za nějaké tři hodiny se nám s Romčou podařilo sehnat vše potřebné k obživě třinácti lidí na tři dny. Mou peněženku to stálo kolem 3000 a já jen doufal, že se mi podaří všechny peníze zase vybrat zpět ( téměř se mi to povedlo:o) )

 

                        o silvestrovském pobytu zase zítra.....:o)pokud chcete vidět fotky, není nic jednodužšího, než navštívit moji galerii.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

co dodat?

(Romča, 4. 1. 2008 4:34)

nojo, my Tě nemít, tak sedíme doma.. :-))