Jdi na obsah Jdi na menu
 


Marnosti Bolka Polívky

18. 10. 2008

     Dnešní sobotní večer jsem dal přednost klidnému večeru při televizi a čtení si. Po delší době jsem se díval na Manéž Bolka Polívky. V letech minulých jsem se na tento pořad těšil, znamenal záruku kvalitního humoru. Humoru alá Bolek. Ale dnešní díl byl pro mě velkým zklamáním. Kromě Josefa Klímy se pod cirkucovým šapitó v hale na Vodové sešly samé ženy.

     Ujetá houslistka ovládající jazyk Elfů - rozumněj tomu tak, že místo mluvení pištěla a vydávala šílené zvuky. Dalším skvělým hostem byla "herečka" a "umělkyně" D. Bláhová, hlavní protagonistka hry Monology vagíny. Celý svůj čas před kamerami vzdychala. Názvy jako vzdychání klitorisu, vzdychání nábožensky založených mluví za vše. Výstup zakončila simulací trojitého orgasmu. Pokud máte zájem se hodinu a půl nudit a vyhodit nějaké tři stovky do povětří, navštivte její představení. Děkuji, nikdy víc. Další rádoby vtipné vystoupení měla na svědomí italská umělkyně podobná Báře Štěpánové. Následovalo nekonečných 10 minut zírání na obrazovku a divení se, co se dnes považuje za humor. Další účinkující jsem raději nevnímal, opravdu to nešlo.

     Říkate si, proč jsem televizi nevypnul a neodešel dělat něco smysluplnějšího? Já pořád čekal, že příjde nějaká zábava, fórky u kterých se budu bavit. Ano přišel JEDEN. A vážně stál za to. Je poučný a dá se využít v běžném životě. Tak tedy : Bolek vypráví : "Můj kamarád má zajímavou techniku, jak vyzrát nad alkoholem. Přijde na večírek, vybere si tu nejošklivější ženu a až se mu žačně líbit, ví že je opilej a odejde domů.....   
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Bláhová

(Bulhar, 20. 10. 2008 18:35)

To je asi jediná ženská, která může sehrát monolog vagíny, protože ona opravdu pořádná vagína

souhlasím..

(romča, 19. 10. 2008 19:31)

..taky jsem to měla puštěný, ale po chvíli jsem to přepla, že je to kravina, trochu jsem nechápala, a nějak se ani nebavila..ale vynahradily jsme si to s Verčou u vínka:-)) tu zábavu:-))