Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zamyšlení

9. 10. 2008

         Když jsem přemýšlel, o čem napsat další příspěvek na svoje stránky, měl jsem chvílemi pocit, že se vše začalo točit jen kolem nudně všedních aktivit. Chodit do práce, do angličtiny, snažit se natlačt do hlavy slovíčka, brouzdat bezmyšlenkovitě po internetu. Ale není to tak pravda. Výletů je poslední dobou více než dost, s tím je spojeno i hledání keší, které se po hodové odmlce zase rozjelo. Začal jsem si opět užívat jízdy na kole, po několika měční pauze zase hraju fotbal, zuřivě plánuju další a další výlety. Sním o cestě do Norska. Když to všechno sečtu, zjišťuji, že se ani trochu nenudím. Naopak, stále bych potřeboval nafouknout den o pár dlouhých hodin, abych všechno potřebné stíhal. Rád bych rozečetl nějakou zajímavou knížku, zkusil bych některého z českých spisovatelů. Vyrazil bych na vícedenní výlet, třeba do Jeseníků. Jenže času není tolik, kolik bych si přál. A když už se najde čas, není třeba k dispozici dostatečný obnos financí. Kolo udělalo pořádný průvan v peněžence a slogan z reklamy "na všecho ostatní je tu MasterCard" funguje jen v televizi.

         Když se ovšem kouknu kousek dopředu, vstříc dohledné budoucnosti, vidím tam mnohé zajímavé. Už o víkendu náročný výjezd na kole s Bohušem a jeho kamarádem. Oba velcí cyklisti, myslím že o kapky potu ve tváři nebude nouze. Ještě ten večer jedeme do sklípku v Zaječí na Geoburčák - sraz bláznů posedlých hledáním krabiček. Někdy příští týden se po delší době podívám do divadla. V Radosti na nás čeká veselé představení Rychlé šípy. Ještě s úsměvem na rtech pojedem o dva dny později na kešky v okolí řeky Oslavy. Podle předběžných informací nás čeká nebezpečná túra kolem vody, skákání přes kameny, šrábání se do prudkých kopců. A do toho všeho práce, angličtina a její nepravidelná slovesa, brouzdání po internetu, snění o Norsku.....

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

závist

(romča, 10. 10. 2008 18:46)

ani nevíš jak Ti závidím, jestli se domluvíte do toho Norska, můj sen je to už dlouho se tam podívat, povýletovat to tam :-(( tak bych tam jela taky, ale ty finance tak rychle sehnat:-(( stačilo by jen pár tisíc sehnat :-)) ale aspoň si doufám užiju ty menší výlety..když už je plánuji:-))) a doufám, že u té Oslavy to nebude až tak hrozný, a že to zvládnem bez nějaké újmy, taky že nás pojede dost, bez nějakých potíží:-))jako třeba špatný domluvy apod:-))ne že bysme se neznali, že?:-)))