Jdi na obsah Jdi na menu
 


17. listopad - Slatinská fotbalová revoluce :o)

17. 11. 2007

            Už v pátek večer jsem se trochu naštval. Obepsal jsem několik děcek, jestli si nepůjdeme večer někam sednou. Pouze jedna odpověď však byla kladná. Nemám z toho tady dobrý pocit… Ale plnohodnotná náhrada měla přijít v sobotu.

            Hned po obědě jsem vyrazil na Spartak. Ve 2 hodiny jsme měli sraz v šatně, převlíkli se a kolem půl 3 začal na školním hřišti poslední zápas podzimu. Takzvaně ženatí proti mladým. Za tu slabou hodinku a půl jsme si celkem dobře zahráli a skvěle se pobavili. Ideální to příprava na večerní loučení se s podzimní sezonou. Vyhráli jsme tuším 17:15.

            Chvilku po páté hodině jsme se sešli v hospodě na Spartaku. Na začátek jsme si vyslechli projevy prezidenta a trenéra (no jo , 17. listopad), kteří se pokusili zhodnotit uplynulých 13. kol. Poté už začala volná zábava. Pivo teklo proudem, panáky nestačil Janis ani nalévat.(mimochodem- na trhu se objevil nový Fernet 8000, doporučuji!!!) V 8 hodin začal zápas Česko-Slovensko. Původně jsem měl v plánu ho sledovat (nejen já) , ale už ve 20. minutě jsem neviděl na televizi(nejen já). Zábava byla jak jinak než skvělá. Kolem konce fotbalu vyrazila naše partička čítající asi pět lidí do města. Začnu teď psát trochu neurčitě, fakta nečekejmeJ Nějakým způsobem jsme se dopravili až do Králova pole. Na místní diskotéce to moc nežilo. To nás ale nemohlo zastavit. Asi po hodině tancování a prvnímu zvracení jsme zaveleli k ústupu. V tuto chvíli nás opustil Radek, rozhodl se, že v nejlepším se má přestat. Zbývající čtverka hrdinů nasedla do taxi a jeli jsme směr centrum. Cestou (další zvracení) do klubu Two Faces jsme se snažili postarat o slečnu, která na tom byla ještě hůř než my. Ale o pomoc očividně moc nestála. Vzal jsem si tedy zpět svoji bundu, kterou jsem ji gentlemansky nabídl a otočili jsme se směr Bastila. Příjemný klubík, dlouhá léta jsem tam už nebyl.

            Na sobotní noc bylo celkem plno. Protože mi už bylo znatelně líp, zábava mohla pokračovat opět ve velkém stylu. Myslím, že jsem celé ty tři hodiny protancoval, seznámil jsem se s několika slečnami, vypil pár plechovek Red Bullu. Dokonce se mi i podařilo zastavit jednu rozjíždějící se bitkuJ Ještě teď si vzpomínám, jak mě Luboš tahá pryč, ale nedal jsem se a všechno v klidu vyřešil:o) pomalu začala přicházet únava a tak jsem se rozhodli vyrazit na čtverkový rozjezd. Až před šatnou jsem si všiml, že jsem celou tu dobu běhal po klubu s pozvraceným trikem. No doufám, že si toho moc lidí nevšimlo. UupsJ

            Každopádně jízda to byla velká, skvělá i poučná. Nesmím už tolik pítJ        

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář