Jdi na obsah Jdi na menu
 


Letiště

26. 7. 2007

Na tyhle prázdniny jsme se moc těšil. Plánoval jsem, že to budou geoprázdniny. Ale plány jsou jedna věc a realita druhá. Polovina je skoro za námi a seznam červencových keší je hodně krátký…

Dnes jsem si proto naordinoval sportovní, relaxační odpoledne. Prostě jsem se vykašlal na zařizování záležitostí okolo hodů(vážně je toho moc) a vyrazil jsem na kolo.

Jasná volba bylo letiště. Minule se nám se Štěpánem nezadařilo a tak byl nejvyšší čas na reparát. U této kešky jde o následující. Musíte přijet na předem dané souřadnice, máte možnost ze dvou variant. Ocitnete se hned za plotem a navíc v ose dráhy. Úkolem je vyfotit vzlétající nebo přistávají letadlo. Zážitkem by mělo být prolétající letadlo přímo nad vaší hlavou. Vyfotit letadlo není zase tak těžké, řeklo by se. Ale je tu zádrhel. Nikdy nevíte na kterou, nebo z které strany letadlo poletí. Minule jsme se Štěpánem čekali asi 30 minut, mezitím vzlétly dvě letadla, ale přesně jiným směrem, než jsme stáli.

Dnes jsem měl ale štěstí. Asi 5 minut po příjezdu vzlétalo malé letadlo. Sice jsem byl ochuzen o burácející Boeing, ale měl jsem radost. Mohl jsem si vyzvednout poklad! Cestou zpět jsem ještě odlovil kešku v Tuřanech a hurá domů….

 

Obrazek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář