Jdi na obsah Jdi na menu
 


Colorado , je třeba jít s dobou

27. 5. 2008

        Už nějaký čas jsem přemýšlel nad novým GPS přístrojem. Můj starý Garmin Legend měl časté výpadky, ztráty signálu a ...Jaké pak výmluvy, chtěl jsem už pořídit něco nepšího. Když už investice, tak do pořádné krabičky. Využil jsem Štěpánovu chvilkovou indispozici (to když v opilosti ztratil svoji 60csx) a nechal si zárověň s ním přivést z Ameriky Garmin Colorado. Momentálně nejlepší přístroj určený prvořadě k hledání keší. Pořizovací cena v Česku se pohybuje kolem 11 000 v internetových obchodech, my ji sehnali ve státech za 7500 i lahví pro dobrodince, který nám je přivezl.

        Hned první den jsem novou hračku musel vyzkoušet, čekat na větší výlet bylo nemyslitelné. První dojmy potvrdily očekávání. Inu přechod z Legendu na Colorado je jako přstup ze šaliny do Marcedesu. Krásně vykreslující velký displej, přesné zaměřování, možnost zobrazení listingu (takové to povídání o keši), design.... Jediným větším problémem je jeho žravost, baterky nevydrží moc dlouho ani při vypnutém podsvícení, cca 10 hodin. Jsem zvědavý, jaká bude výdrž při nočním výletě, se zapnutým podsvícením. To všechno ukáže čas, zatím velká spokojenost.


Legenda jsem měl rád, ale loučení nebude zase tak těžké...

Obrazek

...toť můj nový přístroj Garmin Colorado


ObrazekAle po sobotním výletu na rakouské vodopády jsem si řekl, že je konec s utrácením a budu šetřit na výlety a poznávačky. Takže Colorado je poslední materialistická pochoutka....


 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář